Datum a čas konání: 17.07.2024 14:00

Přidáno: 03.06.2024

19536_21 – draž. vyhláška

19536_21 – posudek

Jedná se o zděnou stavbu obdélníkového půdorysu zastřešenou sedlovou střechou. Stavba je pravděpodobně nepodsklepená s jedním nadzemním podlažím, bez podkroví. Vstupní dveře chybí, za nimi jsou viditelné suti a zdemolované části vybavení. Okna dřevěná, většinou bez zasklení. Část střešní i stropní konstrukce zřícená.Střešní krytina ze šindele výrazně poškozená, dožitá, klempířské konstrukce chybí. Venkovní omítky nejsou provedeny, vnitřní převážně opadané, poškozené a dožité.
Z hlediska napojení pozemků na inženýrské sítě byla dohledána pouze přípojka elektřiny, ostatní sítě nebylo možno ověřit, s ohledem na umístění pozemků při průjezdní komunikaci obcí se předpokládá bezproblémová možnost napojení i na vodu a kanalizaci. Stavba je s ohledem na technický stav neobyvatelná, sítě jsou pravděpodobně odpojeny. Pozemky parc.č. St. 173 a 3560 jsou v jednotném funkčním celku se stavbou rodinného domu a slouží jako zastavěná plocha a nádvoří a zahrada. Na pozemku parc.č. 3560 je dřevěná kolna v havarijním stavu.


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.