Datum a čas konání: 21.06.2023 00:00

Přidáno: 09.05.2023

Předmětem ocenění je pozemek parc.č. 1401/45 – zahrada – o celkové výměře 414 m2. Na pozemku se nachází stavba zahrádkářské chaty. Pozemek je pravděpodobně napojený na veřejnou síť elektřiny. Ostatní inženýrské sítě nebyly zjištěny. Jedná se o svažující se pozemek od jihu k severu. Jižní hranici pozemku ukončuje vlaková trať a nechráněný přejezd. Severně pak přístupová komunikace s nezpevněným povrchem. Vstup na pozemek je z východní části. Pozemek je částečně terasovitý převážně v okolí chaty a zahradního skleníku.
Na pozemku se nachází okrasné jehličnaté i ovocné dřeviny. Na pozemek je vstup zajištěný pouze pro pěší. Pozemek je kompletně oplocený.

Zahrádkářská chata je přízemní, pravděpodobně nepodsklepená stavba bez podkroví, zastřešená nízkou sedlovou střechou. Konstrukčně se jedná o dřevostavbu. Střešní krytinu nebylo možno pod nánosem sněhu identifikovat, předpokládám asfaltové pásy. Klempířské konstrukce provedeny. Chata pravděpodobně není vytápěná.
Součástí ocenění je i příslušenství nemovitých věcí, které bylo možno zjistit z veřejně dostupných míst. Příslušenství tvoří přípojka elektřiny, oplocení včetně vrátek, kamenná opěrná zídka, zpevněné pochozí plochy, zahradní skleník. Žádné další součásti nebyly při obhlídce zjištěny.

5631-22 dražební vyhláška

5631-22 znalecký posudek


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.