Datum a čas konání: 24.04.2024 13:00

Přidáno: 20.03.2024

Pozemky jsou zarostlé náletovými křovinami a stavba rodinného domu je v havarijním stavu. Jedná se o zděnou stavbu obdélníkového půdorysu zastřešenou sedlovou střechou. Stavba je pravděpodobně z menší části podsklepená, je zděná ze smíšeného zdiva, výstavba byla realizována v roce 1919. Přibližně 2/3 zastavěné plochy tvoří obytná část, zbývající 1/3 je navazující hospodářskou částí. Vstupní dveře dřevěné s nadsvětlíkem, u kterého chybí zaklení. Okenní otvory částečně bez zasklení. Střešní krytina tašková skládaná, klempířské konstrukce dožité. Vnější omítky z velké části opadané vlivem chybějících izolací proti zemní vlhkosti.
Z hlediska napojení pozemků na inženýrské sítě byla dohledána pouze přípojka elektřiny, ostatní sítě nebylo možno ověřit, dle údajů z katastru nemovitostí je objekt napojen i na veřejný vodovod. S ohledem na umístění pozemků při průjezdní komunikaci obcí předpokládám bezproblémovou možnost napojení i na kanalizaci. Stavba je s ohledem na technický stav neobyvatelná, sítě jsou pravděpodobně odpojeny.
Dle platného územního plánu obce jsou všechny oceňované pozemky stavební, lze na nich realizovat m.j. novou stavbu rodinného domu, případně stávající rodinný dům kompletně přestavět a rekonstruovat.

1295-17 dražební vyhláška

1295-17 znalecký posudek


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.